strom

Provokatérův zápisník

TÝDEN.CZ

13. 12. 2018
Rubrika: O špatných věcech

Zabijte Židy, Cikáni pochcípejte, cizinci masakrují naše lidi

Autor: František Kostlán

14.05.2009 22:23

Stav diskusí na českém internetu se začíná blížit psychiatrické diagnóze.

Nemohl jsem na dnešek spát. A co jsem já hlupák spáchal? Sedl si k internetu a pročítal články a diskuse pod nimi. Jsem častým čtenářem internetových diskusí, jelikož tento fenomén mapuji a snažím se jej analyzovat. Na příspěvcích z noci na dnešek ani na těch denních však toho k analyzování moc není. Postačí jednoduché konstatování, že internetovým diskusím se během pár posledních měsíců hodně přitížilo. Už nejde o dětskou nemoc, ale o metastázu čiré blbosti. V noci byla nejhorší diskuse na idnes.cz, během dopoledne však hanlivé příspěvky zmizely. Přes den byla zdaleka nejhorší diskuse na údajně moderovaném serveru Aktuálně.cz. Posuďte sami (příspěvky jsem ponechal v původní, neupravené podobě):

Idnes.cz, článek Obama otočil, snímky týraných vězňů v Iráku a Afghánistánu nikdo neuvidí, noc na dnešek - převažují výkřiky extremistických levičáků, tedy lidí s těžkou poruchou osobnosti:

 • Židovská pohroma: Takových zvěrstev jsou schopni akorát  židi. Okupovat, vraždit, mučit, vyhánět z domovů, zabírat území, používat fosfor a kazetové pumy a ještě jim máme věřit na nějaký holokaust! Kdyby jich nebylo, kde by se teď válčilo? Nikde! Jsem ateista, ale jen papež si občas na ně troufne, jinak nikdo.
 • Americka nacisticka zver: Obama chrani sve zednarske bratry. Stejny jako Bush. Jina hra se stejnymi herci a zapletkou....
 • Nic nového - Je to slabý odvar chování Čechů k Němcům. Tzv "odbojáři" za horší hanebnosti dodnes dostávají metály.

Opět idnes.cz, článek Šéf Dělnické strany si objednal poštovní známky se svým portrétem - samé perly:

 • Je to taky Žid. A vy diskutující jste taky jůde. Do kotle s váma. I s Železným jůde.
 • Země krále Miroslava - Je mi jedno kdo je na známce, hlavně že už tam nenajdu žida Havla. A co teprve, až se vlak místo "Klidná síla" bude jmenovat "Proticikánská hráz" nebo "Cílová stanice Kanada"!  To Grcáb zblázní.
 • Dotaz - Kdo psal ten článek? Co je to za tupo, které si dovolí mlít něco o nacismu? Co o něm ví? Koho z něj obviňuje? Něco už tady smrdí - asi nám nezbude nic jiného, než srazit kufry před "demokratickou vlnou" v tisku? Tak tohle ne, to opravdu ne !
 • Žido-žumpa - CHÁPU, ŽIDÉ zaspali, nemají známku, tak opět vyrazil "do boje"...pomocí svých zaplacených médií...to byla zvratková repo na Primě...v poslední době dostala TV Prima zjevně víc prachů z reklam od židopodnikatelů, než Nova...holt, za prachy se dá vyrobit i takováto žumpa informací...ještě, že máme mozky a neskáčeme jim na to...

S tímto pisatelem bych si dovolil polemizovat ohledně oněch mozků. Ono totiž záleží i na tom, nakolik je ten který živočich schopen onen orgán využívat. U tohoto „diskutéra" bych si tipl tak něco do pěti procent.

A nyní články o Vladimírovi Železném a jeho straně Libertas. Idnes.cz, článek Libertas.cz má na plakátech hrubky, přitom s EU válčí o národní zájmy:

 • Rasistický příspěvek - Nevylučuji, že je můj příspěvek rasistický, nicméně se naivně domnívám, že by české NÁRODNÍ zájmy měl obhajovat Čech, nikoliv Žid, natož s pochybnou trestněprávní minulostí.

Týden.cz, článek Start Libertas: Ganley nedorazil, Železný neumí česky:

 • To jsou tlupy. Kdo jen tohle zatrhne a ukončí? Asi prasečí chřipka,TBC,malárie a Asiati.

Aktuálně.cz, článek Železný šidil na daních, přesto se chce nechat zvolit:

 • Když "šidí" Žid, nestane se mu nic. Má všude zastání, pochopení.
 • VE STÁTU OVLÁDANÉM ŽIDY JE VŠE, CO JIM SLOUŽÍ NORMÁLNÍ Většinou ale to, co slouží židovské mafii kupodivu škodí ostatním. (viz doplatek českého státu 10 miliard za Železného zlodějinu TV Nova firmou CME a dalším židem Ronaldem Lauderem). Máme prostě smůlu. Shalom.
 • Železný=sionista=podvodník.
 • A kterej kokot by toho zmetka volil? Má celoživotní komplex z malýho čůra i z toho že moc nevyrost. Tyhle uskřípnutý bývají nejdrzejší.

Asi nejtrapnější byly diskusní příspěvky pod články o dvou zavražděných dětech na Hodonínsku. Idnes.cz, článek Policie na Hodonínsku našla dvě zavražděné děti, podezírá matku:

 • Zabijte tu hyenu - toho žida Železného.

Co má Železný společného s touto dvojnásobnou vraždou se mi vypátrat nepodařilo, ale o to ani těmto "diskutérům" nejde. Potřebují ventilovat nahromaděný vztek, alespoň trochu se vykecat z vlastních komplexů méněcennosti, vyzvracet nějakou tu zvrácenost, aby je tolik netížila v orgánu, kterým "myslí" (mám na mysli žaludek, případně i nížeji položené orgány). Takový typický rasisticko - psychoterapeutický jev bylo lze sledovat i pod články o této tragedii. Ačkoli v žádném z nich nebyla zmíněna národnost či etnicita zavražděných, naši rasisti měli ihned jasno: Když jde o jakoukoli kriminalitu, může se týkat jen a pouze Cikánů či cizinců, v žádném případě ne "bílých Čechů". Deník Aktuálně.cz se nedávno vytahoval, že jako první začal moderovat diskuse pod články. Přitom s tím dávno před ním začali na Novinkách, Idnes i na dalších internetových médiích. Pojďme se spolu podívat, kterak toto "první moderování na zeměkouli" vypadá v praxi. Vedle již výše zmíněných příspěvků přes den velmi dlouho byly nebo stále ještě jsou další podobně neškodné, pod článkem Vražda dětí z Blatnice dál záhadou. Policie stále mlčí:

 • KURVA STRČTE SI TY DVA ZMRDY DO ŘITĚ. KOHO ZAJÍMÁ ŽE PÁREK CIGOŠŮ NATÁHNUL BRKA. AŤ CHCÍPAJ DÁL
 • Zase dalsi Makedonec nebo podobne kvitko pristehovale z ciziny a masakrujici nase lidi ?
 • Reakce na tento příspěvek: prosim te, bez si radsi vylestit odznacek DS a nevyjadruj se do diskuzi...
 • A reakce na tuto reakci: Jak hned víš kam ho zařadit ty jide. Co se tady pokoušíš obhajovat? Tento názor je tady od začátku ten nejpravděpodobnější.. ale i kdyby ne, je vidět jak se potrefená husa ozvala. A bude hůř...pěkně po americku..dementi díky brutálnímu míchání a jim vládnoucí jidi snažící se ten marast zavléct do celého světa. Stačí spustit jejich NOVU od 10.oo do 19.oo hod. ..rozekaná těla,sekery v lebkách,brutální znásilnování a vražda za vraždou..čím víc krve tím lépe a ještě to tváření se zůčastněných rádoby herců, jak to je vlastně normální a běžná věc. Kdo to vlastně kočíruje když ani na školských odborech se tomu nikdo nevěnuje? Zrůdy jako seš TY!!

A to by bylo, aby i za tyto vraždy, stejně jako za všechny ostatní, nemohli politici židovského původu. Tedy, přesněji řečeno, politici, o nichž náckové šíří, že jsou Židi, jako například o prezidentovi Václavu Klausovi, kterému přiřkli, že se "za svobodna" jmenoval Pružinskij. Opět Aktuálně.cz, ke článku o vraždě dětí:

 • Je to jasné jako facka. Může za to modrá mafie Mordechaje Pružinského.

A nesmíme samozřejmě zapomenout na naše milé bolševiky, jak vystřižené z padesátých let. Jakpak asi vidí zavraždění dětí oni? Stále Aktuálně.cz:

 • KAPITALISMUS V PRAXI, např.nemá peníze na jídlo nájem, tak to ,,vyřeší" je to stále stejné lidé ze zoufalství ekonomické bídy páchají sebevraždy, jen vloni bylo 3600 ekonomických sebevražd.

A je jasno: Ubodané děti spáchali ekonomickou sebevraždu.

A ještě jeden komunista na Aktuálně.cz, tentokrát normalizační:

 • Železný má mé sympatie. Vždycky platilo, platí a platit bude, že kdo nešidí stát, ten šidí vlastní rodinu. Proto plně sympatizuji se Železným a budu jej volit, protože se chová jako každý normální občan.

Jdu si vzít prášek na spaní. Jinak mi hrozí opětovné noční bloudění po internetu, které mi přivodí další nespavost, kvůli níž budu brouzdat po internetu, z čehož nebudu moci spát a - jak se znám - sednu si na celou noc k počítači, a ...Diskuze

František Kostlán

Vedle provokací a ironických narážek píšu o všem, co mi připadá ne/zajímavé, nejvíc o politice, lidských právech, multikulturalismu, rasismu, jakož i o demagogii a hlouposti, která se nejen k extremismu váže.
frantisek.jpg
Oblíbenost autora: 8.15

O autorovi

E-mail : frantisek.kostlan@seznam.cz Facebook : http://www.facebook.com/profile.php?id=100000514800871 ___ * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Nezávislý publicista, hudebník, spoluautor knihy Příchozí, o životě migrantů. Narodil se 1954 v Praze, kde i žije. Před listopadem 89 pracoval v dělnických profesích, poté hlavně jako novinář a publicista. Byl mj. komentátorem Telegrafu, šéfredaktorem Českého deníku, šéfredaktorem časopisu Parlament, komentátorem Lidových novin a ČRo Regina, televizním dramaturgem diskusních pořadů. Je členem několika občanských sdružení zabývajících se lidskými právy, menšinami, migranty a životem dětí v dětských domovech.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31