strom

Provokatérův zápisník

TÝDEN.CZ

13. 12. 2018
Rubrika: Provokatérův týden

Vrána a Disident v hlavní roli

Autor: František Kostlán

14.06.2009 23:44

Rozhodl jsem se nabídnout dvěma antisemitům a rasistům, jichž názvy zní Vrána a Disident, adekvátní prostor k jejich moudrým, ohromujícím, vzácným, úctyhodným a neopakovatelným komentářům. Přišlo mi totiž líto, že nemají žádné pořádné téma, pod nímž by se mohli od podlahy vyjádřit a vyřádit. Realizovat se takříkajíc zplna hrdla. Tedy: sděluji tímto pět neměnných, nenahraditelných a nezastupitelných pravd a tři osobní vyznání. Dohromady to dělá 8 bodů, takže očekávám hodně přes sto komentářů. Do toho, pánové.

Jaroslav Vrána.jpg 

Jaroslav Vrána, pravidelný přispěvatel pod mými články - ať už jsou o čemkoli, za všechno mohou Židi, včetně špatného počasí. Jaroušek vystupuje i pod jinými nicky (čti: nulami). Například zde: http://kostlan.blog.tyden.cz/clanky/diskuze/3130/zadrzeni-nacisti-meli-uz-davno-sedet.html


 

Neměnné, nenahraditelné a nezastupitelné pravdy:

1. Židovský národ je vyvolený a žádný jiný národ mu nesahá ani po kotníky.

2. Svět ovládáme my, ilumináti, tedy žido-bolševicko-zednářští spiklenci. A to především prostřednictvím financí a umělého zadlužování velmocí. A nikdo nemá sílu to změnit, tím méně outsiderové Vráni a Disidentové. Jsme věčnými vítězi.

3. Poslední disidenti hodní toho jména byli a jsou signatáři Charty 77, v čele s Václavem Havlem.

4. Náckové, rasisti, antisemiti a xenofobové nepatří mezi slušné lidi, ale do kriminálu.

5. Extremisti jsou lidé s velmi těžkou poruchou osobnosti.

Disident 08.jpg

Dirt Parade Disident 08.

"Diskutující" Disident se vyskytuje pod každým mým článkem. Na jakoukoli otázku odpovídá jednak, že holokaust si vymysleli Židi, aby měli co zpeněžit, druhak, že nacisti měli toho Cyklonu B vyrobit víc. A díky této logice je oním Disidentem.


 

 

Osobní vyznání:

6. Cikáni jsou skvělí a jedineční lidé, mám rád je i jejich kulturu.

7. Ať žijí Rotchild a Rockefeler.

8. Nemám rád rasistu a Vránu.
František Kostlán

Vedle provokací a ironických narážek píšu o všem, co mi připadá ne/zajímavé, nejvíc o politice, lidských právech, multikulturalismu, rasismu, jakož i o demagogii a hlouposti, která se nejen k extremismu váže.
frantisek.jpg
Oblíbenost autora: 8.15

O autorovi

E-mail : frantisek.kostlan@seznam.cz Facebook : http://www.facebook.com/profile.php?id=100000514800871 ___ * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Nezávislý publicista, hudebník, spoluautor knihy Příchozí, o životě migrantů. Narodil se 1954 v Praze, kde i žije. Před listopadem 89 pracoval v dělnických profesích, poté hlavně jako novinář a publicista. Byl mj. komentátorem Telegrafu, šéfredaktorem Českého deníku, šéfredaktorem časopisu Parlament, komentátorem Lidových novin a ČRo Regina, televizním dramaturgem diskusních pořadů. Je členem několika občanských sdružení zabývajících se lidskými právy, menšinami, migranty a životem dětí v dětských domovech.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31